www.THORGAL.idk.com.pl
cover      Kolekcjonerska gra karciana "Thorgal" należy do gatunku gier taktyczno-losowych. Jest to pierwsza całkowicie polska gra tego typu. Rozgrywka toczy się w świecie stworzonym przez autorów legendarnej serii komiksów fantasy o Thorgalu Aegirssonie - Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme'a.
  Zostań bohaterem sagi o Thorgalu! Wypełnij misje godne herosów. Pokonaj przeciwników. Przeżyj przygody i zdobadź skarby, walcz z potworami i ludźmi, przeciwstaw się woli bogów Asgardu. U Twego boku stana bohaterowie sagi o Thorgalu, znani Ci ze wspaniałej serii komiksów. Zwycięzca zostanie ten z graczy, który najszybciej wypełni wystarczajaco wiele trudnych i wymagajacych misji.
  Gra karciana (collectible card game - w skrócie CCG) łączy kolekcjonerstwo z taktyką. Karty w każdej talii i dodatku są dobierane losowo spośród 255 wzorów! Każdy gracz dysponuje więc innymi kartami i z nich musi ułożyć swoja optymalną talię do gry.
Z posiadanej kolekcji musisz wybrać odpowiednie atuty, które będa ze soba współpracowały. Bohaterów, którym najłatwiej będzie wykonać misję. Podstępy, które pokrzyżują plany przeciwnikowi. Przedmioty, które wzmocnią Twoich bohaterów. Im większą posiadasz kolekcję kart, tym łatwiej Ci będzie dokonać odpowiedniego wyboru. Każda talia będzie niepowtarzalna, a każda rozgrywka - jedyna w swoim rodzaju!
  Uwaga! Nie musisz uczyć się wszystkich reguł gry na pamięć. Przeczytaj raz instrukcję, spróbuj zagrać, a w razie watpliwości zaglądaj do reguł. 
 
CD_dakar ....

...   Więcej informacji na stronie: Gra karciana Thorgal © Egmont Polska
  Strona jest poświecona karciance "Thorgal". Znajdziecie tu informacje związane z grą. Prosze wszystkich o nadsyłanie opini, uwag, propozycji dotyczacych gry. Pragne nawiazać kontakt z fanami Gry. Zapraszam do współpracy.
 
Powrót